Trudne sprawy (472)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 472

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Związek Joanny, matki sześciorga dzieci, i Roberta przechodzi kryzys. Mężczyzna, któremu podobają się szczupłe kobiety, wymaga, by żona schudła. W przeciwnym razie poszuka sobie innej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Poznań. Związek 42-letniej Joanny, matki sześciorga dzieci, i Roberta przechodzi kryzys. Mężczyzna, któremu podobają się szczupłe kobiety, wymaga, by żona schudła. W przeciwnym razie poszuka sobie innej. Mężczyzna nawiązuje romans z Karoliną, kelnerką pracującą w jego restauracji. Wkrótce zamieszkuje u kochanki. Jeden z synów Joanny postanawia zamieszkać u ojca i jego nowej partnerki, której córka Julia wpadła mu w oko. Dziewczyna jest w ciąży z byłym przyjacielem matki. Wykorzystuje zainteresowanie syna Roberta i kłamie, że to on jest ojcem jej dziecka. Karolina żąda od Joanny pokrycia kosztów związanych z ich wspólnym wnukiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także