Trudne sprawy (467)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 467

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Agata samotnie wychowuje 16-letnie bliźnięta Julię i Sebastiana. Nastolatek ostatnio bardzo się zmienił. Agata szpieguje syna i odkrywa, że jest szantażowany przez nauczycielkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Agata Wadas samotnie wychowuje 16-letnie bliźnięta Julię i Sebastiana. Nastolatek ostatnio bardzo się zmienił. Agata szpieguje syna i odkrywa, że jest szantażowany przez nauczycielkę, Danielę Stawiarz. Agata dzwoni do ojca swoich dzieci, Marka, który od dawna mieszka we Włoszech i nie utrzymuje kontaktów z rodziną. Na wieść o kłopotach Sebastiana mężczyzna natychmiast przyjeżdża do kraju i pomaga je rozwiązać. Marek stopniowo na nowo zbliża się do byłej żony i syna. Tylko córka widzi, jak ojciec manipuluje bliskimi. Nowy partner Agaty odkrywa tymczasem, że Marek nie powiedział rodzinie całej prawdy o sobie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także