Trudne sprawy (466)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 466

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Katarzyna nie utrzymuje kontaktów z bratem, choć pracują w jednej szkole. Odkrywa, że mężczyzna stosuje mobbing wobec swojej uczennicy oraz innej nauczycielki. Postanawia interweniować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Katarzyna Leśmian od pięciu lat nie utrzymuje kontaktów z bratem, Michałem, chociaż pracują w jednej szkole. Pewnego dnia kobieta nakrywa krewnego w dość dwuznacznej sytuacji z uczennicą. Zaczyna podejrzewać, że brat ma romans z nieletnią. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Odkrywa, że Michał stosuje mobbing wobec swojej uczennicy, 17-letniej Oli, oraz innej nauczycielki - Anety, a także ma romans ze sprzątaczką Ludmiłą, przyjaciółką siostry. Matka uczennicy prosi Katarzynę o pomoc, ponieważ jej córka jest tak szykanowana przez Michała, że boi się iść do szkoły. Leśmian postanawia powiedzieć o wszystkim Joannie, żonie Michała. Gdy ten dowiaduje się o interwencji siostry, zaczyna jej grozić. Kobieta wraz z zastraszonymi Olą i Anetą walczą o zawieszenie Michała w prawach do wykonywania zawodu nauczyciela.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także