Trudne sprawy
odc. 46
| Reżyseria: | Okił Khamidow |
|---|---|
| W skrócie: | Alicja po rozwodzie mieszka z dziećmi, 17- letnim Krystianem i 14-letnią Janiną. Przeglądając ogłoszenia matrymonialne, trafia na anons Marka. Po 7 latach wychodzi właśnie na wolność... |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Program prezentuje poruszające historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. Są to opowieści o zdradach, codziennych kłopotach i tajemnicach zwykłych ludzi. Każdy odcinek poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.
W tym odcinku
Alicja po rozwodzie z mężem Ludwikiem przejęła pełne prawa do opieki nad dwójką ich dzieci: 17-letnim Krystianem i o trzy lata młodszą Janiną. Mimo rozstania byli małżonkowie utrzymują ze sobą dobre kontakty. Alicja nadal jednak nie może związać się z innym mężczyzną. Pewnego dnia, przeglądając ogłoszenia matrymonialne, trafia na te zamieszczone przez Marka. Mężczyzna od siedmiu lat przebywa w więzieniu, ale niedługo ma wyjść na wolność. Alicja i Marek szybko zakochują się w sobie i zaczynają wspólnie mieszkać. Kobieta spełnia każde życzenie ukochanego. Nie podoba się to dzieciom kobiety, które są przez nią zaniedbywane. Szczególnie Krystian nie może dogadać się z nowym partnerem matki. Gdy dowiaduje się, że zamierza ona poślubić Marka, jest zaskoczony. Razem z siostrą proszą o pomoc Ludwika, który próbuje przemówić do rozsądku byłej żonie. Sytuacja staje się coraz dramatyczniejsza.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
Zobacz także
- Trudne sprawy: Jedyny spadkobierca (1237) - serial paradokumentalny - dziś, 17 maja 9:00
- Trudne sprawy: Pielęgniarka walczy z macochą (1238) - serial paradokumentalny - dziś, 17 maja 10:00
- Trudne sprawy: Ogromne wsparcie (1239) - serial paradokumentalny - dziś, 17 maja 11:00
- Trudne sprawy: Z Marsa na Wenus (1240) - serial paradokumentalny - dziś, 17 maja 12:00
- Trudne sprawy: Oślepiające słońce (1241) - serial paradokumentalny - dziś, 17 maja 13:00
- Trudne sprawy: Wymiana żon (1070) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 18 maja 9:30
- Trudne sprawy: Poligamista Olek (1071) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 18 maja 10:30
- Trudne sprawy: Taka żona to skarb (912) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 18 maja 11:30 i 1 późniejsza emisja
- Trudne sprawy: Kasia i Oliwia (1097) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 18 maja 13:55
- Trudne sprawy: Karp nie prawo (1098) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 18 maja 14:55
