Trudne sprawy (445)

Trudne sprawy

sezon 7 odc. 445

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Irmina znajduje pod drzwiami swojego mieszkania niemowlę. Okazuje się, że jest to dziecko jej nastoletniej córki mającej problemy z narkotykami. Kobieta wnioskuje o opiekę nad wnukiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Asystentka lekarza Irmina Sutyło mieszka w Szczecinie razem ze swoimi dziećmi. 18-letni syn Karol rzucił szkołę, zaś 16-letnia córka Paula ma problemy z narkotykami. Dziewczyna 10 miesięcy temu przeprowadziła się do swojego chłopaka, Mikołaja, agresywnego dilera. Pewnego dnia Irmina znajduje pod drzwiami niemowlę. Okazuje się, że jest to dziecko Pauli. W ciężkim stanie zostaje ono przewiezione do szpitala. MOPR przejmuje prawo do opieki nad dzieckiem. Irmina wbrew woli syna wnioskuje o możliwość opieki nad wnukiem. Karol udaje się do siostry, ale Mikołaj wyrzuca go z mieszkania. Tymczasem Irmina próbuje z pomocą pracownika społecznego, Floriana Szewczyka, namówić córkę na odwyk.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także