Trudne sprawy
sezon 7 odc. 437
| Reżyseria: | Okił Khamidow |
|---|---|
| W skrócie: | W Toruniu mieszka rodzina Ryszko. Szymon i Agata wspólnie wychowują 15-letnią Dagmarę. Pewnego dnia ojciec dziewczyny odkrywa, że czatuje ona z dużo starszym mężczyzną, 44-letnim Patrykiem. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.
W tym odcinku
W Toruniu mieszka rodzina Ryszko. Szymon i Agata wspólnie wychowują 15-letnią Dagmarę. Pewnego dnia ojciec dziewczyny odkrywa, że czatuje ona z dużo starszym mężczyzną, 44-letnim Patrykiem. Chociaż dziewczyna tłumaczy, że znajomość ta nigdy nie przeniosła się poza granice internetu, Szymon nie dowierza córce i wraz z żoną jedzie do domu mężczyzny, by wyjaśnić tę sprawę. Tymczasem Patryk wyznaje, że 15 lat temu miał romans z Agatą i podejrzewa, że jest ojcem Dagmary. Małżonkowie postanawiają utrzymać tę sprawę w tajemnicy przed nastolatką. Niebawem jednak Szymon odkrywa, że mężczyzna nadal kontaktuje się z dziewczyną. Agata postanawia odwiedzić Patryka i prosić go, by zostawił jej rodzinę w spokoju. Kilka dni później Szymon spotyka córkę w towarzystwie Patryka. Dziewczyna nic jeszcze nie wie o domniemanym ojcostwie swojego znajomego, sprawa może jednak w każdej chwili wyjść na jaw. Szymon i Agata postanawiają zasięgnąć porady prawnej.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
Zobacz także
- Trudne sprawy: Duchy (1088) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 lutego 9:30
- Trudne sprawy: Zbuntowana córka (1089) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 lutego 10:30
- Trudne sprawy: Teresa podejrzewa, że zły sąsiad buszuje po jej domu (1068) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 lutego 11:55
- Trudne sprawy: Obsesja miłości (1069) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 lutego 12:55
- Trudne sprawy: Wymiana żon (1070) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 lutego 13:55
- Trudne sprawy: Trująca teściowa (1090) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 lutego 9:30
- Trudne sprawy: Macocha (1091) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 lutego 10:30
- Trudne sprawy: Poligamista Olek (1071) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 lutego 11:55
- Trudne sprawy: Taka żona to skarb (912) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 lutego 12:55
- Trudne sprawy: Córka udaje kleptomankę (913) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 lutego 13:55
