Trudne sprawy (413)

Trudne sprawy

sezon 7 odc. 413

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:19-letnia Anita mieszka z rodzicami. Od pewnego czasu jest coraz bardziej agresywna i nerwowa. Kłóci się z bliskimi i z kolegami. Jej chłopak zrywa z nią po czterech miesiącach znajomości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

19-letnia Anita, mieszka z rodzicami. Od pewnego czasu rozpieszczona jedynaczka jest coraz bardziej agresywna i nerwowa. Kłóci się z bliskimi i z kolegami. Jej chłopak Dawid zrywa z nią po czterech miesiącach znajomości, bo dziewczyna jest chorobliwie zazdrosna o ich wspólną koleżankę Karolinę. W pracy, w której odbywa praktyki, Anita naraża się przełożonej. Przyjaciółka próbuje dać jej do zrozumienia, że dłużej nie może zachowywać się w ten sposób. Pewnego dnia 19-latka postanawia urządzić scenę pod domem Dawida. Chłopak nie wytrzymuje i wzywa policję. Rozjuszona Anita nie daje za wygraną. W końcu dziewczynie zostaje po-stawiony zarzut stawiania oporu funkcjonariuszom. Być może to pozwoli jej odzyskać kontrolę nad sobą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także