Trudne sprawy (400)

Trudne sprawy

sezon 7 odc. 400

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ewa i Stefan są małżeństwem z 15-letnim stażem. W tym czasie doczekali się dwóch córek. Od narodzin starszej z dziewczynek Ewa zajmowała się domem. Teraz ma wrócić do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Ewa i Stefan są małżeństwem z 15-letnim stażem. W tym czasie doczekali się dwóch córek 13-letniej obecnie Joanny i 11-letniej Anny. Od narodzin Joasi Ewa zajmowała się wyłącznie dziećmi i domem. Niebawem ma rozpocząć pracę sekretarki w agencji reklamowej. Na wieść o tym, mąż robi karczemną awanturę. Chorobliwie zazdrosny mężczyzna boi się, że żona zdradzi go z jakimś biurowym kolegą. Niszczy jej umowę o pracę. Ewa jest zrozpaczona. Jej desperackie próby usamodzielnienia się i wyrwania spod kontroli zaborczego małżonka kończą się fiaskiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także