Trudne sprawy (380)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 380

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Siedem miesięcy temu zmarła matka Sabiny i Michaliny, która zrzeka się mieszkania po matce na rzecz siostry. Wkrótce Sabina dowiaduje się, że oprócz lokum odziedziczyła również długi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

Siedem miesięcy temu zmarła matka byłej modelki Sabiny (30 l.) oraz fryzjerki Michaliny (32 l.), która zrzeka się mieszkania po matce na rzecz siostry. Wkrótce Sabina dowiaduje się, że oprócz lokum odziedziczyła również długi. Niestety nie może się zrzec nieruchomości, ponieważ minął już termin. Sabina uświadamia sobie, że siostra z premedytacją oddała jej mieszkanie. Na dodatek Karol, zamożny mąż Sabiny, nie zamierza jej wesprzeć finansowo. Kobieta nie może również sprzedać lokum. Wkrótce mąż milioner ją opuszcza. Sabina po raz pierwszy w życiu idzie do pracy. Odkrywa również, co się stało z kosztownościami matki i znajduje prawdziwą miłość.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także