Trudne sprawy (340)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 340

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:32-letnia Sylwia często imprezuje ze znacznie młodszymi od siebie przyjaciółmi. Zaniedbuje męża i dzieci. Mężczyzna stawia jej ultimatum: albo zadba o rodzinę, albo on wystąpi o rozwód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

Od śmierci matki 32-letnia Sylwia bardzo często imprezuje z dziesięć lat młodszymi przyjaciółmi: Igorem, Marcelem i Weroniką. Mąż Sylwii Robert i dwoje ich dzieci: Alan i Pola są zdani sami na siebie. Mężczyzna jest wściekły na żonę, do której nie trafia żaden z jego argumentów. Na szczęście między Sylwią a jej kompanami wybucha konflikt. Weronika jest zazdrosna o 32-latkę, która wpadła w oko jej Igorowi. W dodatku matka chłopaka prosi ją, by trzymała się z dala od jej syna. Mężatka reaguje na to śmiechem. Gdy pewnego dnia wybiera szkolenie na temat walki z cellulitem zamiast długo planowanego weekendu w gronie rodzinnym, Robertowi puszczają nerwy. Mężczyzna stawia jej ultimatum: albo zacznie dbać o rodzinę, albo on wystąpi o rozwód.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także