Trudne sprawy (339)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 339

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Grażyna i Stefan od wielu lat są małżeństwem. Historia ich związku to nieustanne rozstania i powroty. Gdy Grażyna odkrywa, że Stefan ją zdradza, żąda rozwodu i prawa do opieki nad córką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

Grażyna i Stefan od wielu lat są małżeństwem. Historia ich związku to nieustanne rozstania i powroty. Para zdaje się nie zauważać, że takie zachowanie ma negatywny wpływ na bliskich a przede wszystkim na ich piętnastoletnią córkę, Lenę. Konflikt zamiast przygasać, narasta. Grażyna przypuszcza, że Stefan ją zdradza. Pewnego dnia odkrywa, że mąż romansuje z niejaką Sabiną. Zaczyna ją śledzić i wkrótce zostaje oskarżona o nękanie. Gdy dowiaduje się, że związek Stefana z kochanką trwa od roku, żąda rozwodu i wyłącznego prawa do opieki nad córką. Oboje zaczynają walkę o Lenę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także