Trudne sprawy (337)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 337

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:40-letnia Kamila traci pracę i wsparcie finansowe, jakie udzielał jej były mąż. Nawykła do wygody kobieta poznaje Waldemara. Liczy, że kochanek będzie łożył na jej utrzymanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

40-letnia Kamila rozwiodła się z Jakubem, który przejął opiekę nad ich dziećmi i zgodził się płacić czynsz za jej mieszkanie. Pewnego dnia kobieta traci pracę i prosi Jakuba o pieniądze na życie. Mężczyzna, utrzymujący się z naprawy samochodów i motocykli, za radą matki, proponuje byłej małżonce pracę w warsztacie. Gdy czterdziestolatka nie angażuje się w zlecone jej zadania, zwalnia ją i pozbawia wsparcia finansowego. Po pewnym czasie nawykła do wygody Kamila poznaje przedsiębiorcę budowlanego Waldemara. Ma nadzieję, że kochanek, który traktuje ją jak służącą, będzie łożył na jej utrzymanie. Gdy odkrywa, że mężczyzna ma żonę i jest z nią szczęśliwy, postanawia się zemścić.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także