Trudne sprawy
sezon 5 odc. 328
Reżyseria: | Okił Khamidow |
---|---|
W skrócie: | Lena wprowadza się z ojcem do jego nowej żony Jolanty. Nastolatka nie znosi jej córek: Elizy i Aldony, ale postanawia zawrzeć z nimi pokój. Córki Jolanty traktują ją i jej ojca jak intruzów. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Poruszające opowieści o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.
W tym odcinku
Lena Kulik wprowadza się razem z ojcem Damianem do jego nowej żony, Jolanty Banach. Nastolatka nie znosi jej córek: Elizy i Aldony, ale dla dobra taty postanawia zawrzeć z nimi pokój. Przyrodnie siostry traktują jednak ją i jej ojca jak intruza w swoim domu. Eliza zaczyna też coraz bardziej uprzykrzać Lenie życie. Nastolatka nie zamierza być jej dłużna. Konflikt między domowniczkami narasta. Wkrótce Eliza oskarża Lenę o kradzież pieniędzy. Dla córki Damiana to już za wiele. Zdesperowana postanawia zemścić się na przyrodniej siostrze.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow reżyseria
Zobacz także
- Trudne sprawy: Cudze szczęście (1217) - serial paradokumentalny - dziś, 7 sierpnia 8:30
- Trudne sprawy: Wdowa (1292) - serial paradokumentalny - dziś, 7 sierpnia 10:30
- Trudne sprawy: Nastolatka staje się ofiarą cyberprzemocy (940) - serial paradokumentalny - dziś, 7 sierpnia 13:55
- Trudne sprawy: Nie wolno przekreślać Doroty (941) - serial paradokumentalny - dziś, 7 sierpnia 14:55
- Trudne sprawy: Kuzyn student (942) - serial paradokumentalny - dziś, 7 sierpnia 15:55
- Trudne sprawy: Życie wbrew zasadom (1325) - serial paradokumentalny - dziś, 7 sierpnia 17:40
- Trudne sprawy: Strach przed wyjawieniem prawdy (1218) - serial paradokumentalny - piątek, 8 sierpnia 8:30
- Trudne sprawy: Pechowa agroturystyka (1293) - serial paradokumentalny - piątek, 8 sierpnia 10:30
- Trudne sprawy: Wredna teściowa (943) - serial paradokumentalny - piątek, 8 sierpnia 13:55
- Trudne sprawy: Elwira ma wrażenie, że jest prześladowana przez sąsiada, któremu niechcący zajechała drogę. (944) - serial paradokumentalny - piątek, 8 sierpnia 14:55