Trudne sprawy (209)

Trudne sprawy

odc. 209

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Bożena spotyka się z Przemysławem i wiele obowiązków przerzuca na córkę Paulinę. Wprawdzie pracuje w barze Przemysława, ale bez wynagrodzenia. Paulina ma dość takiego zachowania matki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program prezentuje poruszające historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. Są to opowieści o zdradach, codziennych kłopotach i tajemnicach zwykłych ludzi. Każdy odcinek poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.

W tym odcinku

Odkąd Bożena spotyka się z Przemysławem, przerzuca coraz więcej obowiązków związanych z opieką nad dziećmi na swoją najstarszą córkę, Paulinę. Dziewczynie trudno pogodzić naukę z zajmowaniem się rodzeństwem. W efekcie dzieci zostają często bez opieki. Sytuacja finansowa rodziny jest fatalna. Bożena co prawda pracuje w barze Przemysława, ale nie dostaje wynagrodzenia. Zaniedbuje też szkolenia, na które wysyła ją urząd pracy. W efekcie traci część zasiłku. Tymczasem Przemysław zostaje oskarżony o handel narkotykami. Bożena nie traktuje tych zarzutów poważnie i nadal się z nim spotyka. Paulina ma dość nieodpowiedzialnego zachowania matki i postanawia zdecydowanie przemówić jej do rozsądku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także