Trudne sprawy
odc. 14
| Reżyseria: | Okił Khamidow |
|---|---|
| W skrócie: | Kornelia z dziećmi zamieszkała ze Stefanem, w domu, w którym mieszka też koleżanka z pracy Stefana, Renata. Pewnego wieczora zjawia się policja. Ktoś oskarżył ich o znęcaniu się nad dziećmi. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Program prezentuje poruszające historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. Są to opowieści o zdradach, codziennych kłopotach i tajemnicach zwykłych ludzi. Każdy odcinek poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.
W tym odcinku
Kornelia i jej dwójka dzieci zamieszkali ze Stefanem Więckowskim, partnerem Kornelii. Mieszkanie znaleźli przez szefa Stefana, właściciela domu, w którym znajduje się lokal. Na parterze mieszka koleżanka z pracy Stefana, Renata Dębicka, która przebywa na zwolnieniu lekarskim. Wkrótce Renata zaczyna otwierać korespondencję adresowaną do Traczów, twierdząc, że zrobiła to przez przypadek. Pomiędzy Kornelią i Renatą pojawiają się nieporozumienia, co sprawia, że matka i jej dzieci nie czują się dobrze w nowym mieszkaniu. Renata rozpowiada również plotki na temat Kornelii. Stefan nie widzi w zachowaniu sąsiadki niczego złego i uważa, że jego partnerka wyolbrzymia sytuację. Pewnego wieczora do Kornelii i Stefana przychodzi policja. Ktoś zawiadomił funkcjonariuszy o znęcaniu się nad dziećmi. Kornelia udaje się do właściciela domu i prosi go o podjęcie działań przeciwko Renacie. Stefana postanawia dowiedzieć się czegoś o Renacie. Wspólnie z Kornelią odszukują dawnych sąsiadów kobiety. Okazuje się, że oni również doznali z jej strony wiele przykrości.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
Zobacz także
- Trudne sprawy: Czternastolatek za wszelką cenę chce zostać gwiazdą internetu (945) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 11:30
- Trudne sprawy: Zaborcza matka (1338) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 13:55
- Trudne sprawy: Skandaliczny romans (1341) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 14:55
- Trudne sprawy: Kłamstwo o mamie (1342) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 15:55
- Trudne sprawy: Dwanaście kroków (1247) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 9:30
- Trudne sprawy: Oczekiwanie na cud (1248) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 10:30
- Trudne sprawy: Przeklęte pieniądze (946) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 11:30
- Trudne sprawy: Dobroczynność na cudzy rachunek (1343) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 13:55
- Trudne sprawy: Trzy szczęśliwe dni (1344) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 14:55
- Trudne sprawy: Zuzia (1345) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 15:55
