Trudne sprawy (10)

Trudne sprawy

sezon 1 odc. 10

serial paradokumentalny Polska 2010-2011   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Sylwia ma ze swoim byłym chłopakiem, Karolem, córkę Ewę. Oboje posiadają prawo do opieki nad dzieckiem, ale Karol opowiada teraz kuratorowi o nieodpowiedzialnym zachowaniu Sylwii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program prezentuje poruszające historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. Są to opowieści o zdradach, codziennych kłopotach i tajemnicach zwykłych ludzi. Każdy odcinek poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.

W tym odcinku

Sylwia Bujak ma ze swoim byłym chłopakiem, Karolem Tworeckim, córkę Ewę. Oboje posiadają prawo do opieki nad dzieckiem. Dotychczas to kobieta opiekowała się córką, ale teraz che, by ojciec poświęcił więcej czasu ich dziecku. Karol mieszka ze swoją dziewczyną, Magdą Bojarską. Sylwia coraz częściej zostawia im Ewę. Gdy kobieta poznaje nowego chłopaka, Salvatore, ukrywa przed nim fakt, że ma dziecko. Pewnego dnia Sylwia kradnie samochód firmowy byłego chłopaka. Auto jest jej potrzebne do przewożenia towaru. Jej impreza w klubie karaoke okazuje się sukcesem. Za zarobione pieniądze Sylwia jedzie ze swoim włoskim kochankiem na urlop, a córkę znów podrzuca Karolowi. Karol postanawia pójść do sądu rodzinnego. Opowiada kuratorowi o zachowaniu nieodpowiedzialnej matki, która według niego nie może zapewnić dziecku normalnego życia. Sylwia dowiaduje się, że jej były chłopak ubiega się o wyłączną opiekę nad córką. Kobieta jest wściekła i nachodzi Karola w pracy. W tym czasie Ewa z powodu choroby trafia do szpitala.

Twórcy (pokaż wszystkich)