Tropiciele 2: Wyparcie (7)

Tropiciele 2: Wyparcie (7)

(Search Party 2)

serial kryminalny USA 2017
Występują:Alia Shawkat, John Reynolds, John Early, Meredith Hagner
W skrócie:Dory przychodzi na pogrzeb Keitha, a Drew niepokoi się z powodu tajemniczych kwiatów. Elliott bierze udział w terapii grupowej. Julian zaczyna mieć wątpliwości dotyczące Mary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Produkcja opowiada o czwórce pogubionych życiowo dwudziestolatków, którzy usiłując odnaleźć się w nowojorskiej rzeczywistości i przez przypadek wplątują się kryminalną zagadkę. Drugi sezon serialu rozpoczyna się od mocnego uderzenia - Dory (Alia Shawkat) i jej przyjaciele muszą zatrzeć ślady po zbrodni, jakiej się dopuścili. Bohaterowie będą chcieli powrócić do normalnego życia, jednak szybko okaże się, że poczucie winy niełatwo zagłuszyć. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy do akcji wkroczy nowa bohaterka - dociekliwa policjantka Joy (Tymberlee Hill). Serial z gatunku określanego jako "comedy drama". Pierwszy sezon produkcji cieszył się powodzeniem zarówno wśród widzów, jak i krytyków, a do jego oglądania zachęcał nawet legendarny twórca horrorów - Stephen King.

W tym odcinku

Dystans między bohaterami rośnie. Dory przychodzi na pogrzeb Keitha, a Drew niepokoi się z powodu tajemniczych kwiatów. Elliott bierze udział w terapii grupowej, a Julian zaczyna mieć wątpliwości dotyczące Mary.

Występują (pokaż wszystkich)