Travel Man 4: Petersburg (1)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2017   b.o.
Reżyseria:Leo McRae
W skrócie:Richard i Rob mają 48 godzin na poznanie Petersburga. Swoją przygodę zaczynają od wycieczki czołgiem. Następnie kosztują kawioru oraz dań rodem z czasów ZSRR. Odkrywają także imponujący Ermitaż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 13 grudnia
za 11 dni
17:00 Nat Geo People

Opis

Czwarty sezon produkcji, w której zdobywca statuetki BAFTA, aktor Richard Ayoade odwiedza miasta w różnych rejonach globu. Na początku tej serii prowadzący zawita do mroźnego Petersburgu. Później widzowie będą mieli okazję razem z nim podziwiać zjawiskowy Budapeszt, słoneczną Teneryfę, bajeczne Miami i renesansową Florencją.

W tym odcinku

Richard i Rob mają 48 godzin na poznanie Petersburga. Swoją przygodę zaczynają od nietypowej wycieczki czołgiem. Następnie kosztują słynnego kawioru oraz klasycznych dań rodem z czasów ZSRR. Odkrywają także imponujący Ermitaż. Zwieńczeniem ich podróży jest festiwal lodowych rzeźb.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także