Transporter (4)

Transporter (4)

(Transporter: The Series: Harvest)

serial sensacyjny Francja/Niemcy/Kanada/USA 2012   od 16 lat
Występują:Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand, Charly Hübner
Reżyseria:Andy Mikita, Brad Turner
W skrócie:Dwóch nastolatków o tej samej grupie krwi czeka na przeszczep serca. W końcu znajduje się organ dla jednego z nich. Przed operacją serce zostaje skradzione przez ojca drugiego pacjenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frank Martin (Chris Vance), były agent służb specjalnych, obecnie jest kurierem. Kieruje się trzema zasadami: nigdy nie zmienia warunków umowy, nie zagląda do przesyłek i nie chce znać żadnych nazwisk. Jako wytrawny kierowca, mistrz sztuk walki i specjalista od survivalu, Frank nie narzeka na brak zleceń. Pomagają mu zaufani ludzie: specjalistka informatyczna Carla (Andrea Osvárt), mechanik Dieter (Charly Hübner) i zaprzyjaźniony inspektor policji Tarconi (François Berléand). Serialowa wersja przygód Franka Martina, niekonwencjonalnego kuriera wykreowanego przez Luca Bessona w przeboju kina akcji "Transporter" z 2002 roku.

W tym odcinku

Dwóch nastolatków o tej samej grupie krwi czeka na przeszczep serca. W końcu znajduje się organ dla jednego z nich. Gdy chłopiec zostaje przygotowany do operacji, serce zostaje skradzione. Złodziejem okazuje się niebezpieczny gangster, a zarazem ojciec drugiego z chłopców - Drago Sujic. Frank ma przewieźć serce do posiadłości przestępcy, gdzie ma być przeprowadzony zabieg. Martin, uprzedzony przez inspektora Tarconiego, łamie jedną ze swoich zasad i otwiera przesyłkę. W rezultacie postanawia zawrócić do szpitala. Zdeterminowany Drago podąża za nim.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)