Transporter (1)

Transporter (1)

(Transporter: The Series: Trojan Horsepower)

serial sensacyjny Francja/Niemcy/Kanada/USA 2012   od 16 lat
Występują:Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand, Charly Hübner
Reżyseria:Brad Turner
W skrócie:Frank ma dostarczyć na Paris Motor Show prototyp paliwa, który zrewolucjonizuje przemysł samochodowy. Kurierowi towarzyszy piękna Trina. Z kolei przeciwnikiem Transportera jest Leloup.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frank Martin (Chris Vance), były agent służb specjalnych, obecnie jest kurierem. Kieruje się trzema zasadami: nigdy nie zmienia warunków umowy, nie zagląda do przesyłek i nie chce znać żadnych nazwisk. Jako wytrawny kierowca, mistrz sztuk walki i specjalista od survivalu, Frank nie narzeka na brak zleceń. Pomagają mu zaufani ludzie: specjalistka informatyczna Carla (Andrea Osvárt), mechanik Dieter (Charly Hübner) i zaprzyjaźniony inspektor policji Tarconi (François Berléand). Serialowa wersja przygód Franka Martina, niekonwencjonalnego kuriera wykreowanego przez Luca Bessona w przeboju kina akcji "Transporter" z 2002 roku.

W tym odcinku

Tym razem Frank ma dostarczyć na Paris Motor Show prototyp paliwa, który zrewolucjonizuje przemysł samochodowy. Kurierowi towarzyszy piękna Trina. Z kolei przeciwnikiem Transportera jest Le Loup, który próbuje uniemożliwić mu wykonanie zadania. Pomaga mu w tym urządzenie namierzające zawarte w oleju XR-50. Co gorsza, impreza, na którą musi dotrzeć Frank, cieszy się dużym zainteresowaniem mediów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)