x
Totalne remonty Szelągowskiej 5 (4/8)

Totalne remonty Szelągowskiej 5 (4/8)

program rozrywkowy Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Marta razem z mężem adoptowała swoich osieroconych siostrzeńców. Dorota Szelągowska podczas remontu musi wziąć pod uwagę potrzeby 14-letniego Kacpra, który cierpi na porażenie mózgowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca Dorota Szelągowska jest kreatywna, uwielbia zmiany, nie boi się żadnej pracy, spędza sporo czasu na klatce schodowej i nieustannie droczy się z pewnym stolarzem. W przeciwieństwie do większości ludzi, w sytuacji remontu czuje się znakomicie. Teraz rusza w Polskę już po raz piąty, by wesprzeć najbardziej potrzebujących. Bierze na tapet nie tylko mieszkania, ale również domy. Miejsce, do którego ma się udać, wskazują jej ci, którzy pragną odwdzięczyć się prywatnym bohaterom za otrzymane dobro. Tematem kolejnych odcinków staną się niesamowite, wzruszające historie rodzinne.

Trzydziestoletnia Marta wychowała się w wielodzietnej rodzinie. Przed siedemnastoma laty jej brat zginął w wypadku, a rok temu straciła siostrę, Paulinę, która osierociła dwóch synów. Uczestniczka razem z mężem Sebastianem zdecydowali się adoptować chłopców. Nie był to łatwy wybór, ponieważ jeden z nich, czternastoletni Kacper, choruje na porażenie mózgowe. W dodatku para opiekuje się już nastoletnim siostrzeńcem Dawidem oraz dwuletnim synem Karolem. Obecnie cała rodzina mieszka z dziadkami w domu mieszczącym na tej samej posesji, co nieruchomość zajmowana kiedyś przez Paulinę. Dorota Szelągowska bierze na warsztat właśnie drugie lokum. Dodatkowym wyzwaniem jest, że musi wziąć pod uwagę potrzeby Kacpra. Prowadząca przygotuje pokoje również dla reszty dzieci, ponadto znajdzie miejsce na przestronny, wielofunkcyjny salon dla całej rodziny.

Zobacz także