Totalne remonty Szelągowskiej (4/10)

Totalne remonty Szelągowskiej (4/10)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:35-letni informatyk Kuba odziedziczył mieszkanie po babci. Największy pokój przeznaczył na biuro. Wszystkie pieniądze, za które miał wykonać remont lokum, trafiły do pracowników podczas pandemii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska przeprowadzi generalne remonty dziesięciu mieszkań i domów w różnych częściach Polski. Ich właścicieli do programu w tajemnicy zgłosili bliscy. Ta niezwykła niespodzianka to wyraz wdzięczności za bezinteresowność i gotowość do poświęceń, jakie ci zawsze im okazywali. Projektantka w odwiedzanych miejscach nie tylko zastanie fatalnie zagospodarowane przestrzenie, ale zapozna się także z historiami wspaniałych osób. Ekipa z prowadzącą na czele będzie miała tylko tydzień, by zupełnie odmienić wnętrza domów. Widzowie zobaczą wyjątkowe metamorfozy i zaskakujące architektoniczne rozwiązania. Dorota Szelągowska zadba o to, by spełnić wszelkie marzenia bohaterów programu.

35-letni informatyk Kuba został zgłoszony do programu przez wieloletniego przyjaciela. Prowadzą razem firmę zajmującą się m.in. programowaniem i tworzeniem aplikacji VR. Uczestnik czwartego odcinka odziedziczył mieszkanie po babci. Największy pokój przeznaczył na biuro. Wszystkie pieniądze, za które miał wykonać remont, trafiły do pracowników w ramach pensji podczas pandemii. Dorota Szelągowska oraz jej ekipa przeprowadzą metamorfozę lokum na Woli. Podzielą przestrzeń na dwie strefy - prywatną i biurową.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także