Totalna magia

6.8/10 6.3/10

(Practical Magic)

KOMEDIA ROMANTYCZNA USA 1998   od 12 lat
Występują:Sandra Bullock, Nicole Kidman, Stockard Channing, Dianne Wiest
Reżyseria:Griffin Dunne
W skrócie:Sally, pochodzi rodu czarownic, ale chce żyć jak zwykła dziewczyna. Jej siostra Gillian lubi wykorzystywać swoje magiczne umiejętności...
Sandra Bullock i Nicole Kidman jako siostry czarownice, których drogi wprawdzie się rozeszły, lecz więź rodzinna każe się połączyć w starciu z diabłem wcielonym. Nijakie, a i obie panie błyszczą dość bladawo.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sally (Sandra Bullock) i Gillian (Nicole Kidman) Owens zawsze różniły się od swoich rówieśników. Każdy z członków ich rodziny władał magią, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Po śmierci rodziców, sprawą wychowania sióstr zajęły się ciotki - Bridget (Dianne Wiest) i Frances (Stockard Channing). Dziewczynki mogły jeść słodycze w dowolnych ilościach, późno kłaść się spać, na okrągło oglądać telewizję i robić wszystko, co tylko chciały. Na Owensach od dawna ciążyła jednak ponura klątwa - kobiety z tego rodu, zakochując się ściągały na siebie i wybranków śmiertelne niebezpieczeństwo. Dlatego też wiele z nich żyło samotnie, jak ciotki z którymi mieszkały siostry. Gillian podobają się jej czarodziejskie umiejętności i chętnie korzysta z nich, by uwodzić i porzucać kolejnych kochanków. Jednak Sally nie chce być "inna". Marzy o normalnym życiu, o założeniu rodziny i wciąż czuje się nieszczęśliwa. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się przystojny oficer policji, Gary Hallet (Aidan Quinn).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)