Top of the Lake (5)

Top of the Lake (5)

7.1/10

(Top of the Lake: The Dark Creator)

serial kryminalny Nowa Zelandia/Australia/Wielka Brytania 2013   dla dorosłych
Występują:Elisabeth Moss, Peter Mullan, Thomas M. Wright, David Wenham
Reżyseria:Jane Campion, Garth Davis
W skrócie:Robin musi stawić czoło demonom przeszłości. Coraz trudniej jest jej trzymać nerwy na wodzy. Na dodatek kobieta widzi, jak Al znęca się nad przyjacielem Tui, by wydobyć od niego informacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Położone wśród gór i lasów Nowej Zelandii miasteczko Lake Top wydaje się oazą spokoju. Zostaje on zakłócony, gdy 12-letnia Tui Mitcham próbuje utopić się w pobliskim jeziorze. Dziewczyna zostaje odratowana, a podczas badania lekarz z przerażeniem odkrywa, że nastolatka jest w piątym miesiącu ciąży. Detektyw Robin Griffin (Elizabeth Moss) podejmuje śledztwo. Tui nie chce jednak przyznać, kto jest ojcem dziecka, a wkrótce po przesłuchaniu znika. Szukając dziewczynki, Robin stopniowo odkrywa kolejne mroczne tajemnice mieszkańców Lake Top.

W tym odcinku

Al oświadcza się Robin. Umierająca matka kobiety wymusza na niej jednak pewną obietnicę. Detektyw musi stawić czoło skomplikowanemu śledztwu i własnym demonom z przeszłości, co sprawia, że coraz trudniej jest jej trzymać nerwy na wodzy. Na dodatek kobieta widzi, jak Al znęca się nad przyjacielem Tui, by wydobyć od niego informacje na temat zaginięcia dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)