Top Model (5)

Top Model (5)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Uczestnicy biorą udział w unboxing challenge. Każdy z nich losuje paczkę. Następnie nagrywa film, będący materiałem o produkcie, który był wewnątrz. W realizacji zadania pomaga Red Lipstick Monster.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja największego modowego show w kraju. W tym sezonie realizatorzy stawiają przede wszystkim na różnorodność, zatem każdy - niezależnie od wieku, wzrostu, rozmiaru czy płci - ma szansę spełnić swoje marzenie o zostaniu modelką lub modelem. Liczy się osobowość, charyzma oraz determinacja. Na przesłuchania do programu, które odbywały się w pięciu miastach w Polsce, zgłosiła się rekordowa liczba chętnych. Najmłodsi kandydaci na modeli mieli po 16 lat, a najstarszy - 64. Równolegle trwał casting internetowy. Zgłoszenia do niego napływały z całego świata: z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, a nawet Australii. Jurorzy: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani przez Michała Piróga, stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem, wybierając osoby, które zawalczą o tytuł Top Model, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i modeli, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w magazynie modowym. Jednak w tej edycji nie tylko zwycięzca będzie mógł czuć się wygrany, bowiem już podczas realizacji programu uczestnicy dostaną szansę na zdobycie kontraktów reklamowych z polskimi i międzynarodowymi markami.

Uczestnicy biorą udział w tzw. unboxing challenge. Każdy z nich losuje paczkę różnej wielkości. Następnie nagrywają film trwający półtorej minuty, będący materiałem o produkcie, który znajdą wewnątrz. Oceniane są ich pomysł, nieszablonowość i kreatywność. Mogą liczyć na pomoc influencerki Red Lipstick Monster. Drugim gościem odcinka zostanie Daniel Kuczaj, czyli Qczaj. Zorganizuje morderczy, poranny trening. Zawodnicy muszą bowiem nabrać energii potrzebnej przy kolejnym zadaniu, które sprawdza ich umiejętności aktorskie. Odegrają improwizowane scenki z życia szkolnego, dotyczące miłości, przyjaźni, zazdrości, nękania czy depresji. Nad przebiegiem konkurencji czuwają Maria Konarowska i Michał Mikołajczak. Na koniec uczestników czeka jeszcze rozbierana sesja zdjęciowa w Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie. Modeli i modelki wspiera Anja Rubik.

Twórcy (pokaż wszystkich)