Top Chef 4 (44)

Top Chef 4 (44)

reality show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:W rywalizacji pozostało sześcioro najlepszych kucharzy. Gość specjalny wróżbita Maciej dobierze zawodników w pary na podstawie stworzonych przez siebie portretów numerologicznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja kulinarnego show, w którym osoby zawodowo związane z gotowaniem walczą o 100 tysięcy złotych i tytuł Top Chefa. Poprzednie serie pokazały, że w rywalizacji może wziąć udział zarówno szef kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Uczestników czeka szereg kulinarnych wyzwań. Tym razem przygotują m.in. niemieckie eintopfy, klasyczne amerykańskie sandwicze oraz odtworzą najbardziej niezapomniane filmowe potrawy. Wymagający sędziowie Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Grzegorz Łapanowski ocenią ich postępy.

W walce o prestiżowy tytuł pozostało już tylko sześcioro najlepszych kucharzy. Przed uczestnikami kolejne trudne zadania. Na początek zawodnicy będą musieli pogodzić się z ingerencją gwiazd. Gość specjalny wróżbita Maciej dobierze kucharzy w pary na podstawie stworzonych przez siebie portretów numerologicznych. Następnie jurorzy rzucą miłośnikom gotowania kłody pod nogi. Najpierw pozwolą im wybrać ze spiżarni dowolne produkty do przygotowania potraw, a następnie zabronią im ich użyć.