Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Tajemnice Gauleitera Kocha (5)

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Tajemnice Gauleitera Kocha (5)

serial dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Reżyseria:Tomasz Sekielski
W skrócie:Tomasz Sekielski odkrywa tajemnice niemieckiego nazisty i zbrodniarza Erika Kocha, którego uznano za winnego śmierci około 400 tys Polaków. Sprawdza, czy współpracował on z komunistycznymi służbami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje wydarzenia z nowej historii Polski, które wstrząsnęły opinią publiczną. Nie tylko przypomina sprawy z pierwszych stron gazet, ale i demaskuje fałszywe teorie na ich temat. Oficjalne wyjaśnienia głośnych zbrodni budzą wiele kontrowersji. Podczas dziennikarskiego śledztwa Tomasz Sekielski dotarł do nowych dowodów, odkrył istotne fakty, a także obnażył manipulacje wokół historii, które nigdy nie miały wyjść na światło dzienne. Widzowie poznają kulisy afer politycznych.

W tym odcinku

Tomasz Sekielski odkrywa tajemnice niemieckiego nazisty i zbrodniarza, Erika Kocha, którego uznano winnym śmierci około 400 tysięcy Polaków. Wyjaśnia, dlaczego uniknął orzeczonej przez sąd egzekucji i pozwolono mu dożyć swych dni w więzieniu w Barczewie. Widzowie dowiedzą się m.in., czy współpracował z komunistycznymi służbami specjalnymi.

Twórcy (pokaż wszystkich)