Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Miejsca, których nie było (6)

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Miejsca, których nie było (6)

serial dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Reżyseria:Tomasz Sekielski
W skrócie:Przez dziesięciolecia w Polsce znajdowały się miejsca, o których niewiele było wiadomo. Do tego typu obiektów należały radzieckie bazy z głowicami atomowymi oraz schrony wybudowane na wypadek wojny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 1 października
za 12 dni
3:00 Fokus TV

Opis

Serial ukazuje wydarzenia z nowej historii Polski, które wstrząsnęły opinią publiczną. Nie tylko przypomina sprawy z pierwszych stron gazet, ale i demaskuje fałszywe teorie na ich temat. Oficjalne wyjaśnienia głośnych zbrodni budzą wiele kontrowersji. Podczas dziennikarskiego śledztwa Tomasz Sekielski dotarł do nowych dowodów, odkrył istotne fakty, a także obnażył manipulacje wokół historii, które nigdy nie miały wyjść na światło dzienne. Widzowie poznają kulisy afer politycznych.

W tym odcinku

Przez dziesięciolecia na terenie Polski znajdowały się miejsca, o których niewiele było wiadomo i oficjalnie nie istniały. Do tego typu obiektów należały radzieckie bazy wojskowe, gdzie przechowywano głowice atomowe oraz tajne schrony wybudowane na wypadek III wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czy ZSRR planował atak nuklearny na Zachód, a także kiedy radziecka broń opuściła terytorium Polski.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także