Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Człowiek, który wiedział za dużo (2)

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Człowiek, który wiedział za dużo (2)

serial dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Reżyseria:Tomasz Sekielski
W skrócie:Z 31 sierpnia na 1 września 1992 r. Piotr Jaroszewicz i jego żona zostali zabici. Sprawcom chodziło o informacje, jakie chciał ujawnić były premier. Tomasz Sekielski rzuca nowe światło na sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje wydarzenia z nowej historii Polski, które wstrząsnęły opinią publiczną. Nie tylko przypomina sprawy z pierwszych stron gazet, ale i demaskuje fałszywe teorie na ich temat. Oficjalne wyjaśnienia głośnych zbrodni budzą wiele kontrowersji. Podczas dziennikarskiego śledztwa Tomasz Sekielski dotarł do nowych dowodów, odkrył istotne fakty, a także obnażył manipulacje wokół historii, które nigdy nie miały wyjść na światło dzienne. Widzowie poznają kulisy afer politycznych.

W tym odcinku

W nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 roku były komunistyczny premier Piotr Jaroszewicz i jego żona zostali bestialsko zamordowani we własnym domu. Od początku uznano, że było to zabójstwo na tle rabunkowym. Sprawcom mogło jednak chodzić o zdobycie informacji, jakie chciał ujawnić Jaroszewicz. Dowody odnalezione przez Tomasza Sekielskiego rzuciły nowe światło na sprawę. Na ich podstawie prokuratura wznowiła śledztwo.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także