To nie ze mną (2)

To nie ze mną (2)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Ada Szczepaniak, Adrian Zaremba, Magdalena Smalara, Jacek Lenartowicz
Reżyseria:Marta Kownacka, Katarzyna Priwieziencew
W skrócie:Tomek jak zawsze zostawia swojej siostrze bałagan do posprzątania. Dziewczyna musi stawić czoło ślubnej katastrofie. Michał chciałby wrócić do domu. Rusza jednak na pomoc pechowej pannie młodej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 3 kwietnia
za 11 dni
6:35 Stopklatka (z napisami)
wtorek, 4 kwietnia
za 12 dni
6:00 Stopklatka (z napisami)

Opis

Tosia (Ada Szczepaniak) jest energiczną i niezależną kobietą, która pracuje i żyje w typowo męskim świecie. Jej zawód to mechaniczka samochodowa. Natomiast Michał (Adrian Zaremba) jest lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córki. Oboje są długoletnimi singlami, ale ulepionymi z zupełnie innej gliny. Los potrafi jednak spłatać figla i ich drogi się spotykają. Może z tego wyniknąć płomienny romans, choć oboje starają się, żeby nic z tego nie wyszło. Serial ten to ciepła i pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie oraz sile przyjaźni.

W tym odcinku

Tomek jak zawsze zostawia swojej siostrze Tosi bałagan do posprzątania. Dziewczyna musi stawić czoła ślubnej katastrofie. Natomiast Michał chciałby zabrać dzieci i wrócić do domu. Jednak chęć niesienia pomocy, która towarzyszy mu zawsze w pracy, nie pozwala mu wyjść. Rusza więc udzielić wsparcia pechowej pannie młodej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x