To nie koniec świata! (2)

To nie koniec świata! (2)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Karolina Gorczyca, Artur Dziurman, Piotr Jankowski
W skrócie:Anna chce wziąć pożyczkę i odkupić połowę domu. Burmistrz miasta proponuje Pawłowi pracę w klubie sportowym. Anuszkiewicz rozważa ofertę. Równocześnie szuka kupca na część nieruchomości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lubiący wygodę i luksusowe auta Paweł (Krystian Wieczorek), warszawski amant i menadżer piłkarski, traci pracę. Nie myśląc długo, postanawia przeprowadzić się do Białej Podlaskiej, gdzie znajduje się dom, który odziedziczył po dziadku. Chce sprzedać nieruchomość. Po przyjeździe na miejsce dowiaduje się jednak, że połowę budynku zajmuje Anka (Karolina Gorczyca). Młoda kobieta, absolwentka AWF, kocha przyrodę, uwielbia dzieci. Pracuje jako trenerka lokalnej młodzieżowej drużyny piłkarskiej. Po pewnym czasie Paweł dowiaduje się, że miała wyjść za mąż, ale w dniu ślubu uciekła sprzed ołtarza. Początkowo ich relacje nie są dobre. Z upływem czasu między Anką i Pawłem rodzi się sympatia a następnie miłość.

W tym odcinku

Anna chce wziąć pożyczkę i odkupić od Pawła jego połowę domu. Niestety, nie zdobywa nawet części potrzebnej kwoty. Tymczasem burmistrz miasta proponuje Pawłowi pracę w lokalnym klubie sportowym. Anuszkiewicz zastanawia się nad ofertą. Równocześnie szuka kupca na odziedziczoną część nieruchomości. Pomaga mu Darek, chłopak Uli, która wścieka się na ukochanego za to, że tak szybko zaprzyjaźnił się z przyjezdnym. Oprócz tego dziewczyna jest zdenerwowana, bo obawia się, że zaszła w ciążę.

Występują (pokaż wszystkich)