ThunderCats Roar: Kariera Cheetary (12)

(ThunderCats Roar: Working Grrrl)

serial animowany USA 2020
W skrócie:Najszybszą istotą w kosmosie jest Cheetara. Traci ona tytuł, kiedy Monkian pokonuje ją w wyścigu. Cheetara chce odzyskać honor. Tymczasem ThunderCats starają się poznać tajemnicę szybkości Monkiana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czasy po zagładzie planety. Zaprzyjaźnieni wojownicy, Liono, Tigra, Pantro, Cheetara, Snarf, Wilikit i Wilikat, zwani ThunderCats, przeżyli kataklizm. Obecnie próbują przetrwać na Trzeciej Ziemi, mając nadzieję, że będzie to dla nich nowe miejsce do życia. Okazuje się jednak, że jest to przestrzeń pełna niebezpieczeństw. Bohaterowie stawiają czoła groźnym stworzeniom oraz walczą ze złowieszczym przywódcą swoich nowych wrogów, Mumrą. Widzowie zobaczą m.in., jak Tigra pomaga płaczącemu jednorożcowi, który stracił wszystkich przyjaciół. Poznają również tajemnicę Miecza Przeznaczenia i siedzibę Mumry.

W tym odcinku

Najszybszą istotą w całym kosmosie jest Cheetara. Niebawem traci ten zaszczytny tytuł, kiedy Monkian pokonuje ją w wyścigu. Cheetara próbuje odzyskać honor. Tymczasem ThunderCats starają się poznać tajemnicę szybkości Monkiana.