The Wall. Wygraj marzenia (55)

The Wall. Wygraj marzenia (55)

teleturniej Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Karolina i Paweł przyjaźnią się od pięciu lat. Ona pracuje w sklepie papierniczym, on jest na rencie. Poznali się przez portal społecznościowy. Oboje przeszli operację wszczepienia kardiowertera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnicy programu walczą z tytułową ścianą o realizację marzeń. To ona decyduje bowiem o wielkości wygranej lub porażce. Po każdym pytaniu z góry spada kula, która odbijając się od zamieszczonych na ścianie kołków, ostatecznie wpada do jednej z 15 kieszeni wypełnionych kwotami od 1 do 100 tysięcy złotych. Uczestników do zabawy zagrzewa gospodarz teleturnieju, Maciej Kurzajewski.

Karolina i Paweł przyjaźnią się od pięciu lat. Ona pracuje w sklepie papierniczym, on jest na rencie. Poznali się przez portal społecznościowy. Łączą ich podobne doświadczenia - oboje przeszli operację wszczepienia kardiowertera. Od tego czasu prężnie działają w grupie zrzeszającej ludzi o podobnych schorzeniach, dając sobie wzajemne wsparcie, jak i ich bliskim. Organizują sympozja, na które są zapraszani lekarze oraz specjaliści opowiadający co można, a czego trzeba się wystrzegać po wszczepieniu defibrylatora. Wygrana w programie pomoże im rozwinąć tę działalność.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także