The Voice Kids 7: Bitwa Sing Off (15)
widowisko Polska 2024
| Występują: | Natasza Urbańska |
|---|---|
| Reżyseria: | Rinke Rooyens |
| W skrócie: | Zwycięzcy "Bitew" wykonają utwory, które zaśpiewali podczas "Przesłuchań w ciemno". Z szóstki utalentowanych dzieci do finału przejdzie tylko trójka. Wyboru dokona Natasza Urbańska. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kolejna odsłona muzycznego programu dla uzdolnionych dzieci, w którym zadebiutowały takie gwiazdy jak Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James. Stały się idolkami młodzieży i odniosły sukces na rynku. W nowej edycji nie zabraknie emocji i wzruszeń. W jury zasiądą Cleo, Tomson i Baron oraz debiutująca w tej roli Natasza Urbańska. Show poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.
Zwycięzcy "Bitew" wykonają utwory, które zaśpiewali podczas "Przesłuchań w ciemno". Z szóstki utalentowanych dzieci do finału przejdzie tylko trójka. Wyboru dokona Natasza Urbańska, korzystając ze wskazówek pozostałych trenerów.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Kammel
gospodarz
-
Rinke Rooyens
reżyseria
-
Ida Nowakowska
gospodarz
Zobacz także
- The Voice Kids 9: Bitwa Sing Off (15) - widowisko - noc pon./wt., 4 na 5 maja 0:15 i 2 późniejsze emisje
- The Voice Kids 9: Bitwa Sing Off (14) - widowisko - noc czw./pt., 7 na 8 maja 3:45
