x
The Traitors. Zdrajcy (12/13)

The Traitors. Zdrajcy (12/13)

program rozrywkowy Polska 2024   od 12 lat
W skrócie:Na śniadaniu nie pojawi się osoba z czarnej listy. Kolejną misją jest pokonanie mostu, nad którym zawieszone będą worki z pieniędzmi. Zadaniem graczy będzie zerwanie torby i przejście na drugi brzeg.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 19 maja
dziś
18:00 TVN

Opis

Formuła programu inspirowana jest popularną grą Mafia. Uczestnicy potajemnie dzieleni są na lojalnych i zdrajców. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań oraz zdobycie nagrody pieniężnej, która może wynieść nawet 500 tysięcy złotych. Zadaniem uczestników jest również rozpracowanie oraz zidentyfikowanie zdrajców, a także pozbycie się ich z zamku, w którym rozgrywa się gra. Ci z kolei mogą się bronić poprzez eliminowanie kolejnych lojalnych w nocy. Każdy zawodnik obiera własną strategię gry. W tej trzymającej w napięciu rozgrywce liczy się intryga i podstęp. W roli prowadzącej widzowie zobaczą Malwinę Wędzikowską.

Na śniadaniu nie pojawi się jedna z trzech osób z czarnej listy. Kolejną misją jest pokonanie mostu, nad którym zawieszone będą worki z pieniędzmi. Zadaniem graczy będzie wejście na niego, zerwanie jednej z wybranych toreb i przejście na drugi brzeg. Dla utrudnienia most jest chybotliwy, wąski i niebezpieczny, a uczestnicy muszą pokonać trasę z zasłoniętymi oczami. Do zebrania jest 50 tysięcy złotych. Podczas okrągłego stołu lojalni zastanawiają się, na kogo głosować, a zdrajcy próbują odwrócić od siebie uwagę. Podejrzenia kierowane są w stronę Piotra, Manae i Patryka, ale analizowane jest zachowanie każdej osoby. Gra wchodzi w decydującą fazę, a jeden fałszywy ruch może skutkować pożegnaniem się z programem.

Zobacz także