Też go kocham

Też go kocham

6.2/10 6.6/10

(Juliet, Naked)

KOMEDIA ROMANTYCZNA Wielka Brytania/USA 2018   od 12 lat
Występują:Chris O'Dowd, Rose Byrne, Ethan Hawke, Kitty O'Beirne
Reżyseria:Jesse Peretz
W skrócie:Annie Platt (Rose Byrne) nawiązuje kontakt z legendarnym muzykiem, którego fanem jest jej chłopak. Zaczynają prowadzić ze sobą korespondencję. Z czasem zaczyna rodzić się między nimi uczucie.
Ekranizacja powieści Nica Hornby'ego. Dziewczyna fana niegdysiejszego gwiazdora rocka, obecnie zapomnianego, ma dosyć tej fascynacji. Z przekory trolluje jego stronę internetową, co zwraca uwagę samego muzyka.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 14 grudnia
dziś
9:50 CANAL+ Film (z napisami)
niedziela, 15 grudnia
jutro
20:00 CANAL+ Family (z napisami)
czwartek, 26 grudnia
za 12 dni
23:35 CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Annie Platt (Rose Byrne) mieszka w małym mieście na wybrzeżu Anglii. Jej chłopak, nauczyciel Duncan (Chris O'Dowd), jest zagorzałym fanem Tuckera Crowe'a (Ethan Hawke), amerykańskiego muzyka, o którym słuch zaginął po spektakularnym debiucie. Mężczyzna cały wolny czas poświęca na prowadzenie strony internetowej o twórczości ulubionego artysty. Pewnego dnia odkrywa cenną taśmę demo z wczesnymi kompozycjami Tuckera i z wrażenia zapomina o wszystkim innym. Ignoruje też swoją dziewczynę. Sfrustrowana Annie postanawia się zemścić na ukochanym, publikując na jego blogu nieprzychylne komentarze na temat piosenkarza. Ostre wpisy przyciągają uwagę Crowe'a, który nawiązuje kontakt z ich autorką. Zaczynają prowadzić ze sobą korespondencję. Z czasem zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Ekranizacja powieści Nicka Hornby'ego, autora światowych bestsellerów "Był sobie chłopiec" i "Wierność w stereo". Za kamerą produkcji stanął zdobywca Grammy, Jesse Peretz, współreżyser serialowych przebojów na platformie Netflix - "Dziewczyny", "Siostra Jackie" oraz "Orange Is the New Black".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)