Terminator: Kroniki Sary Connor (6/9)

Terminator: Kroniki Sary Connor (6/9)

(Terminator: The Sarah Connor Chronicles: Dungeons & Dragons)

serial SF USA 2008   od 12 lat
Występują:Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones
Reżyseria:Jeffrey G. Hunt
W skrócie:Derek walczy o życie. Na przemian odzyskuje i traci przytomność. Przypomina sobie przyszłość i walkę z maszynami. Sara musi wytłumaczyć się byłemu narzeczonemu ze swojej przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ziemia, początek XXI wieku. Sarah Connor wraz ze swoim nastoletnim synem Johnem przygotowuje się na "dzień sądu ostatecznego", który ma nastąpić. Kobieta zna przyszłość i wie, że maszyny wkrótce opanują świat, a jej dziecko będzie dowódcą ludzkiego ruchu oporu i jedyną nadzieją człowieka na przetrwanie. Do tego czasu musi zapewnić mu bezpieczeństwo. Na rodzinę Connorów polują przysyłane z przyszłości przez zbuntowany system operacyjny, Skynet, maszyny przypominające ludzi - Terminatory.

W tym odcinku

Derek Reese walczy o życie. Na przemian to odzyskuje, to traci przytomność. W trakcie jednej z wizji przypomina sobie fakty w przyszłości. Uświadamia sobie, że stoczy bitwę przeciwko maszynom. Tymczasem Sara postanawia opowiedzieć byłemu narzeczonemu, Charleyowi Dixonowi, o skomplikowanej przeszłości swojej rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)