Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Jekaterina Aleksandrowa
W skrócie:Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 czerwca
dziś
13:00 CANAL+ Sport 2
czwartek, 25 czerwca
dziś
19:15 CANAL+ Sport 2

Opis

Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta. Japonka do zera ograła Magdalenę Fręch oraz Elise Mertens.

Zobacz także