Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Jekaterina Aleksandrowa
| W skrócie: | Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 25 czerwca dziś |
13:00 | CANAL+ Sport 2 |
| czwartek, 25 czerwca dziś |
19:15 | CANAL+ Sport 2 |
Opis
Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta. Japonka do zera ograła Magdalenę Fręch oraz Elise Mertens.
Zobacz także
- Tenis: Turniej ATP w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej - dziś, 25 czerwca 14:00
- Tenis: Turniej Wimbledon - 3. runda kwalifikacji - dziś, 25 czerwca 14:00 i 2 późniejsze emisje
- Tenis: Turniej ATP w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej - dziś, 25 czerwca 14:00 i 2 późniejsze emisje
- Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje - dziś, 25 czerwca 14:00 i 7 późniejszych emisji
- Tenis: Turniej ATP na Majorce - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej - dziś, 25 czerwca 15:00 i 1 późniejsza emisja
- Tenis: Turniej ATP na Majorce - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej - dziś, 25 czerwca 15:00
- Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Emma Navarro - Elena-Gabriela Ruse - dziś, 25 czerwca 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Karolína Muchová - Clara Tauson - dziś, 25 czerwca 17:00 i 1 późniejsza emisja
- Tenis: Turniej ATP w Londynie - tenis - dziś, 25 czerwca 21:00 i 7 późniejszych emisji
- Tenis: Turniej ATP w Halle - podsumowanie - noc czw./pt., 25 na 26 czerwca 4:00 i 1 późniejsza emisja
