Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

mecz 2. rundy gry pojedynczej: Jekaterina Aleksandrowa - Mirra Andriejewa
W skrócie:Mirra Andriejewa wraca do gry po wygraniu French Open. Jedyny turniej przed Wimbledonem rozegra w Bad Homburg. Zmierzy się z Jekateriną Aleksandrową, z którą w 2025 r. w Stuttgarcie już przegrała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 czerwca
dziś
11:00 CANAL+ Sport 2
środa, 24 czerwca
dziś
19:15 CANAL+ Sport 2

Opis

Mirra Andriejewa wraca do gry po wygraniu wielkoszlemowego French Open. Rosjanka swój jedyny turniej przed Wimbledonem rozegra na trawiastych kortach w Bad Homburg. Już na początku zmagań czeka na nią wymagająca rywalka. Zmierzy się z Jekateriną Aleksandrową, z którą rywalizowała tylko raz. W 2025 roku w Stuttgarcie przegrała z nią 3:6, 2:6.

Zobacz także