Tenis stołowy: Liga Mistrzyń
mecz: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Tennis de Table Saint-Quentinois
| W skrócie: | W pierwszym meczu pomiędzy KTS Eneą Siarkopol Tarnobrzeg i Tennis de Table Saint-Quentinois lepsza była ekipa z Polski, która wygrała 3:1. Dwa punkty zdobyła Elizabeta Samara, a jeden Fu Yu. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W pierwszym meczu pomiędzy KTS Eneą Siarkopol Tarnobrzeg i Tennis de Table Saint-Quentinois lepsza była ekipa z Polski, która wygrała 3:1. Dwa punkty zdobyła Elizabeta Samara, a jeden Fu Yu. Swoje starcie przegrała natomiast Natalia Bajor.
