Ten moment (20)

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Natan rozprowadza wśród kolegów ze szkoły narkotyki. Jego siostra, Lidka, martwi się, że przez to może on mieć poważne kłopoty. Wkrótce do szpitala trafia dziewczyna, która zażyła tabletki od Natana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdemu przytrafił się kiedyś ten moment. Może to być koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba, która zagraża życiu, zwolnienie z pracy czy zdrada przyjaciela. Powody są różne, jednak zawsze chodzi o całkowitą zmianę dotychczasowej sytuacji życiowej. Serial "Ten moment" opowiada o ludziach, których los na zawsze odmieniła jedna chwila. Kamera towarzyszy bohaterom, połączonym tym samym biegiem wydarzeń, mimo że wcześniej nawet się nie znali. Producenci skoncentrują się zwłaszcza na momencie przemiany. Każdy odcinek to odrębna, fascynująca i bardzo emocjonalna historia. W odróżnieniu od innych seriali tego typu, zastosowano w nim wizualizację jednoczesności akcji, ograniczając komentarz do minimum.

W tym odcinku

Maturzysta Natan rozprowadza wśród kolegów ze szkoły narkotyki. Jego siostra, Lidka, martwi się, że przez to może on mieć poważne kłopoty. Tymczasem Filip spotyka się z Mają. Proponuje jej tabletki, które kupił od Natana. Wkrótce dziewczyna traci przytomność. Aby uratować Maję, lekarze muszą poznać przyczynę jej stanu. Natan, ryzykując własne bezpieczeństwo, wyznaje prawdę.

Zobacz także