Teksański tuning: Stary samochód mleczarza

Teksański tuning: Stary samochód mleczarza

(Texas Metal: Street Rod Milk Truck)

reality show USA 2018   b.o.
W skrócie:Sąsiad Billa dostarcza do warsztatu przeżartą rdzą karoserię Forda F4 z 1952 roku, który rozwozi mleko. Mechanicy przeprowadzają metamorfozę, przeobrażając złom w maszynę z silnikiem diesla.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kreatywni mechanicy z Teksasu wracają z kolejnymi projektami. Wielokrotnie nagradzana ekipa od budowy aut na zamówienie nie narzeka na brak klientów. Średnio budują od 25 do 30 maszyn miesięcznie, a kolejka oczekujących stale rośnie. Bill i jego współpracownicy zajmują się wszystkim, co ma cztery koła, od zmodyfikowanych samochodów po wielkie ciężarówki. Jedno jest pewne, dla tych chłopaków nie ma rzeczy niemożliwych. W tym sezonie zespół zajmie się m.in.: gmc yukonem denailem z 2018 roku z ręcznie robionym podwoziem i silnikiem z dwoma turbinami oraz chevroletem camaro ZL1 z 2018 roku przerobionym na prawdziwą wyścigówkę.

Sąsiad Billa dostarcza do warsztatu przeżartą rdzą karoserię samochodu ciężarowego - Forda F4 z 1952 roku, który rozwozi mleko. Mechanicy przeprowadzają zjawiskową metamorfozę, przeobrażając złom w maszynę z silnikiem diesla.

Zobacz także