Technicy-magicy: Wczorajszy dżem (1)
(The IT Crowd: Yesterday's Jam)
Występują: | Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Christopher Morris |
---|---|
Reżyseria: | Ben Fuller, Graham Linehan |
W skrócie: | Serial przedstawia perypetie brygady techników dużej firmy. Jen rozpoczyna pracę w dziale IT dużej korporacji.Nie ma pojęcia o komputerach, ale niezbyt rozgarnięty szef tego nie zauważa. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Serial opowiada o perypetiach pracowników działu IT potężnej korporacji, zarządzanego przez świeżo zatrudnioną kierowniczkę, Jen. Kobieta nie ma bladego pojęcia o informatyce. Jej umiejętności ograniczają się do wysyłania maili, odbierania maili, czytania maili i kasowania maili. Niezbyt rozgarnięty szef nie zauważa braku kwalifikacji nowej pracownicy. Moss i Roy, podwładni Jen, kiedy uświadamiają sobie, że ma ona nimi kierować, robią wszystko by usunąć ją ze stanowiska.
W tym odcinku
Serial przedstawia zabawne perypetie brygady techników pracujących w podziemiu dużej firmy. Jen (Katherine Parkinson) rozpoczyna pracę w dziale IT dużej korporacji. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej okazuje się, że dziewczyna nie ma pojęcia o komputerach, ale niezbyt rozgarnięty szef nie zauważa tego. Jen ma kierować pracą Mossa (Richard Ayoade) i Roya (Chris O'Dowd), którzy początkowo próbują z nią flirtować. Kiedy jednak uświadamiają sobie, że Jen ma być ich szefem, postanawiają pozbyć się jej. Dziewczynie udaje się jednak zjednać sobie ich przychylność, gdy organizuje przyjęcie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Chris O'Dowd
jako Roy -
Richard Ayoade
jako Moss -
Katherine Parkinson
jako Jen -
Christopher Morris
jako Denholm
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ben Fuller reżyseria
-
Graham Linehan reżyseria