Technicy-magicy 2 (6-ost.)

Technicy-magicy 2 (6-ost.)

(The IT Crowd: Men Without Women)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 12 lat
Występują:Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Matt Berry
Reżyseria:Graham Linehan, Barbara Wiltshire
W skrócie:Douglas, właściciel Renham Industries, jedzie do Afryki po tajemniczy środek, który ma mu pomóc w zdobyciu Jen. Oferuje jej pracę asystentki. Jen odrzuca jego awanse i wraca do swej pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o perypetiach pracowników działu IT potężnej korporacji, zarządzanego przez świeżo zatrudnioną kierowniczkę, Jen (Katherine Parkinson). Kobieta nie ma bladego pojęcia o informatyce. Jej umiejętności ograniczają się do wysyłania maili, odbierania maili, czytania maili i kasowania maili. Niezbyt rozgarnięty szef nie zauważa braku kwalifikacji nowej pracownicy. Moss (Richard Ayoade) i Roy (Chris O'Dowd), podwładni Jen, kiedy uświadamiają sobie, że ma ona nimi kierować, robią wszystko by usunąć ją ze stanowiska.

W tym odcinku

Douglas, właściciel firmy Renham Industries, jedzie do Afryki po tajemniczy środek, który ma mu pomóc w zdobyciu Jen. Następnie proponuje kobiecie pracę na stanowisku swojej osobistej asystentki. Jen odrzuca jego awanse i rezygnując ze znacznej podwyżki, wraca do pracy w dziale IT.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)