Tata w tarapatach (5/8)

Tata w tarapatach (5/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Michał pierwszy raz zostanie z dziećmi na więcej niż trzy godziny. Czekają go usypianie, zakupy, gotowanie czy pranie. Niełatwe okaże się umycie podłogi, zrobienie masy solnej i zaplecenie warkocza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiedy mama jest zmuszona wyjechać, wszystkie obowiązki, w tym opieka nad dziećmi, przechodzą na tatę. W programie widzowie zobaczą starania ojca postawionego przed trudnym zadaniem. Przez trzy dni będzie musiał samodzielnie zadbać o posiłki odpowiednie dla swoich pociech, dopilnować odrabiania prac domowych, sprzątania i innych spraw, którymi na co dzień zajmowała się żona. Partnerka przed wyjazdem pozostawi mu listę zadań i wspólnie z trzema innymi matkami, które wystąpią w kolejnych odcinkach, będzie obserwowała jego poczynania.

Edyta i Michał to rodzice czteroletniej córki i jedenastomiesięcznego syna. W domu tylko Edyta ma obowiązki. Zależy jej, by mąż uświadomił sobie, ile wymaga to pracy i cierpliwości. Michał pierwszy raz zostanie z dziećmi na więcej niż trzy godziny. Czeka go pięć wyzwań: usypianie pociech, zakupy, ugotowanie obiadu, posprzątanie, pranie. Niełatwe okaże się umycie podłogi gorącym mopem ani zrobienie masy solnej i zaplecenie Poli warkocza. W dodatku synek się rozchoruje.

Zobacz także