Tata w tarapatach (2/8)

Tata w tarapatach (2/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Trener boksu Hubert przez trzy dni będzie musiał opiekować się dziećmi i domem. Okaże się to prawdziwym wyzwaniem, ponieważ nie umie używać pralki i suszarki, a także nie znosi prasować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiedy mama jest zmuszona wyjechać, wszystkie obowiązki, w tym opieka nad dziećmi, przechodzą na tatę. W programie widzowie zobaczą starania ojca postawionego przed trudnym zadaniem. Przez trzy dni będzie musiał samodzielnie zadbać o posiłki odpowiednie dla swoich pociech, dopilnować odrabiania prac domowych, sprzątania i innych spraw, którymi na co dzień zajmowała się żona. Partnerka przed wyjazdem pozostawi mu listę zadań i wspólnie z trzema innymi matkami, które wystąpią w kolejnych odcinkach, będzie obserwowała jego poczynania.

Małgorzata i Hubert mają dwie córki, jedenastoletnią Oliwię i dziewięcioletnią Olę. Para razem zarządza klubem sportowym - Małgorzata jest managerem, a Hubert trenerem boksu. W domu jednak wszystkie obowiązki spoczywają tylko na niej. Mężczyzna przez trzy dni będzie musiał opiekować się dziećmi i domem. Okaże się to prawdziwym wyzwaniem, ponieważ sportowiec nie umie używać ani pralki, ani suszarki i nie znosi prasować. Tymczasem czekają go jeszcze prace w ogródku, zrobienie zakupów i uporządkowanie stosów ubrań. Stanie także przed trudną decyzją, czy dwa kilogramy mielonego mięsa to nie za mało na obiad.