Tata lew: Na Dzikim Zachodzie (9)
(Papa Löwe)
serial animowany Niemcy 2002
| W skrócie: | Dzieci marzą, by przeżyć przygodę na Dzikim Zachodzie. Podczas przejazdu przez tunel czasu, wkraczają w świat pionierów i Indian... |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 11 kwietnia za 13 dni |
6:10 | TVP ABC |
Opis
Tata Lew, podczas gdy jego żona jest w pracy, zajmuje się gromadką swoich dzieci. Siedmioro niesfornych lwiątek każdego dnia ściąga na niego liczne utrapienia. Serial inspirowany twórczością Janoscha.
W tym odcinku
Dzieci marzą, by przeżyć przygodę na prerii. Tata buduje dla nich makietę miasteczka i kolei rodem z Dzikiego Zachodu. Do pociągu wsiadają bracia i Marychna. Nieoczekiwanie, podczas przejazdu przez tunel czasu, wkraczają w świat pionierów i Indian. Maluchy bronią czerwonoskórych przed bandą Daltona. Tymczasem okazuje się, że lwiątka do swojego świata muszą wrócić przed 12. Jeśli im się to nie uda, zostaną na Dzikim Zachodzie na zawsze.
Zobacz także
- Tata lew: Pan Chorobek (1) - serial animowany - piątek, 3 kwietnia 6:10
- Tata lew: Czym jest miłość (2) - serial animowany - sobota, 4 kwietnia 6:10
- Tata lew: Biedak i pies (3) - serial animowany - niedziela, 5 kwietnia 6:10
- Tata lew: Burza (4) - serial animowany - poniedziałek, 6 kwietnia 6:10
- Tata lew: Był sobie raz... (5) - serial animowany - wtorek, 7 kwietnia 6:10
- Tata lew: Słońce, księżyc i gwiazdy (6) - serial animowany - środa, 8 kwietnia 6:10
- Tata lew: Jajko (7) - serial animowany - czwartek, 9 kwietnia 6:05
- Tata lew: Rewolucja (8) - serial animowany - piątek, 10 kwietnia 6:10
- Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na Dzikim Zachodzie (13) - serial animowany - sobota, 11 kwietnia 10:30