Tata kontra tata

6.2/10 6.2/10

(Daddy's Home)

KOMEDIA USA 2015   od 12 lat
Występują:Will Ferrell, Mark Wahlberg, Thomas Haden Church, Scarlett Estevez
Reżyseria:Sean Anders
W skrócie:Brad żeni się z ukochaną i zostaje ojczymem jej dzieci z poprzedniego związku. Ich wspólne życie to sielanka do chwili, gdy miasto odwiedza biologiczny ojciec pociech. Rozpoczyna się rywalizacja.
Świeżo poślubiony mąż zabiega o dzieci żony z poprzedniego związku, ale gdy osiągnięcie celu wydaje się bliskie, w domu zjawia się biologiczny ojciec. Zawalczy o miłość zarówno dzieci, jak i byłej żony.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 21 grudnia
za 13 dni
15:50 FilmBox Premium HD

Opis

Brad (Will Ferrell) od zawsze chciał założyć rodzinę. To marzenie udaje mu się spełnić - pewnego dnia żeni się z ukochaną kobietą (Linda Cardellini) i zostaje ojczymem jej dwojga dzieci z poprzedniego związku. Ich wspólne życie przypomina sielankę do chwili, gdy miasto odwiedza biologiczny ojciec dzieci, przystojny i beztroski Dusty (Mark Wahlberg). Między mężczyznami zaczyna się rywalizacja o uczucia najmłodszych członków rodziny. W głównych rolach wystąpili komik Will Ferrell (Legenda telewizji, Przypadek Harolda Cricka) oraz dwukrotny kandydat do Oscara Mark Wahlberg (Infiltracja, Fighter). Za kamerą stanął Sean Anders (Millerowie, Szefowie wrogowie 2).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)