Tarzan: Legenda

Tarzan: Legenda

6.1/10 6.3/10

(The Legend of Tarzan)

FILM PRZYGODOWY Kanada/Wielka Brytania/USA 2016   od 12 lat
Występują:Alexander Skarsgard, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson, Margot Robbie
Reżyseria:David Yates
W skrócie:Po opuszczeniu afrykańskiej dżungli Tarzan jako John Clayton wiedzie dostatnie życia w Londynie. Otrzymuje propozycję powrotu do Konga. Nie wie, że ma być narzędziem zemsty kapitana Roma.
Po latach spędzonych w Anglii ucywilizowany Tarzan powraca wraz z żoną do Afryki, by niemal natychmiast odkryć spisek białych eksploratorów o niewyobrażalnych konsekwencjach.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 stycznia
za 9 dni
23:15 HBO 3
czwartek, 31 stycznia
za 12 dni
0:00 HBO

Opis

Tarzan (Alexander Skarsgard) wiele lat temu opuścił afrykańską dżunglę. Mężczyzna znany powszechnie jako John Clayton wiedzie teraz dostatnie życia w Londynie. Pewnego dnia otrzymuje propzycję powrotu do Konga. Jako angielski lord ma pełnić tam funkcję wysłannika rządu z misją handlową. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest wykorzystywany przez żądnego zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Christoph Waltz). Hit filmowy opowiadający historię Tarzana znaną z popularnych książek Edgara Rice'a Burroughsa. W postać tytułowego bohatera wciela się popularny szwedzki aktor, który zdobył sławę dzięki występom w serialach HBO Czysta krew oraz Wielkie kłamstewka - Alexander Skarsgard (wyróżniony Złotym Globem oraz nagrodą Emmy).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)