Tak to leciało! (49)
| W skrócie: | W odcinku bierze udział Przemysław z Chełma, z wykształcenia filolog, a z zawodu muzyk i influencer. Drugą uczestniczką jest Klaudia, przedszkolanka z Ostrowa. Zawodnikom kibicuje Kacper Kuszewski. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W nowej edycji programu nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem wyjątkowych gości. Ponadto pojawią się odświeżona scenografia, materiały filmowe i fotografie z prywatnych archiwów uczestników; ulubiona piosenka na wejście, którą każdy bohater przywita się z widzami, a także dodatkowe "wyjście awaryjne", czyli możliwość wymiany piosenki w przypadku, gdy gracz nie będzie potrafił uzupełnić brakujących słów w tekście. Stawką w teleturnieju jest 100 tys. zł. W roli prowadzącego - tym razem aktor Kacper Kuszewski.
W odcinku bierze udział Przemysław z Chełma, z wykształcenia filolog, a z zawodu muzyk i influencer. Drugą uczestniczką jest Klaudia, przedszkolanka z Ostrowa Wielkopolskiego. Zawodnikom kibicuje Kacper Kuszewski oraz zgromadzona publiczność.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Kacper Kuszewski
gospodarz
Zobacz także
- Tak to leciało! (82) - teleturniej muzyczny - dziś, 2 kwietnia 21:15 i 3 późniejsze emisje
- Tak to leciało!: Odcinek specjalny (83) - teleturniej muzyczny - niedziela, 5 kwietnia 16:15 i 3 późniejsze emisje
- Tak to leciało! (78) - teleturniej muzyczny - piątek, 10 kwietnia 18:30 i 1 późniejsza emisja
- Tak to leciało! (84) - teleturniej muzyczny - niedziela, 12 kwietnia 16:15 i 1 późniejsza emisja
